Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Lubiczu

Z głębokim smutkiem i żalem żegnamy naszego Przyjaciela, Kolegę i Współpracownika (...)

Utworzono dnia 20.05.2024

     Z głębokim smutkiem i żalem żegnamy zmarłego 18 maja 2024r. Śp. Michała Piechowicza, naszego Przyjaciela, Kolegę i Współpracownika, od kilku miesięcy emerytowanego pracownika Gminnego Ośrodka pomocy Społecznej w Lubiczu.

Michał Piechowicz pracował w Gminny Ośrodku Pomocy Społecznej w Lubiczu od samego początku jego powstania tj. od 1 czerwca 1990r. do 30 września 2023r., przez wiele lat (do 2005r.) pełnił obowiązki pracownika socjalnego, a następnie był inspektorem w dziale świadczeń rodzinnych.

Cechował się odpowiedzialnością, sumiennością i niezwykłą życzliwością względem współpracowników, ale także wobec interesantów, klientów naszej instytucji. Dał się poznać, jako człowiek ciepły, kochający swoją rodzinę, człowiek obdarzony empatią, wrażliwością i pasją w szczególności do wędkowania, był duszą artystyczną i towarzyską. Był nie tylko wartościowym człowiekiem, pracownikiem, ale także fantastycznym „kumplem”.

Michale!, żegnamy Cię z bólem serca i dziękujemy za lata Twojej oddanej pracy i koleżeństwa. Dziękujemy za Twój uśmiech, życzliwość, pogodę ducha i „inteligentny dowcip”.

W naszych sercach i pamięci pozostaniesz na zawsze „Drogim Misiem”.

Koleżanki i koledzy- dyrekcja i pracownicy

Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Lubiczu