Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Lubiczu

Psycholog

Patrycja Łączkowska - psycholog

email: placzkowska@gopslubicz.home.pl

 

Karolina Urbańska - psycholog

tel. kom. 519 577 798

email: karolinaurbanska@gopslubicz.home.pl

 

poniedziałek 12:00-17:00

wtorek 7:00-16:00

środa 7:00-15:00

piątek 7:00-15:00

 

Spotkanie z psychologiem można umówić bezpośrednio kontaktując się z psychologiem lub poprzez wcześniejszy kontakt z pracownikiem socjalnym.

 

Ze względu na wspólne bezpieczeństwo zgodnie z zaleceniami GIS obowiązuje kilka nowych zasad w gabinecie:

1) Klienci nowi oraz osoby dorosłe korzystające dotychczas ze wsparcia pozostają w kontakcie telefonicznym, chyba że okoliczności wymagają inaczej. O możliwości spotkania decyduje po rozmowie telefonicznej psycholog.

2) Klienci dotychczas prowadzeni - których sytuacja wymaga kontaktu osobistego - są przyjmowani z godzinnym odstępem czasu ze względu na czas na dezynfekcję narzędzi terapeutycznych, zabawek, wietrzenie sali oraz uniknięcie spotkań z innymi klientami na korytarzu.

3) Przed wejściem/wyjściem do/z gabinetu należy skorzystać z płynu dezynfekującego do rąk, który będzie udostępniony przed wejściem do pokoju nr 1.

4) Zarówno dzieci powyżej 4 r.ż., młodzież oraz dorośli korzystają z maseczki w trakcie całego spotkania. Psycholog w kontakcie z dziećmi korzystać może z przyłbicy. 

8) Zachowujemy dystans społeczny wynoszący 1,5-2 metry odległości w przypadku dorosłych i młodzieży.

9) Do gabinetu mogą przychodzić wyłącznie dzieci zdrowe bez objawów choroby zakaźnej. W przypadku ewentualnej choroby, rodzic powinien poinformować psychologa i zmienić termin spotkania.