Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Lubiczu

AKTUALNOŚCI, strona 3:

Propozycja wyboru najkorzystniejszej oferty - świadczenie usługi transportowej związanej z przewozem uczestników do miejsca realizacji projektu ,,Senior+"

Utworzono dnia 03.07.2019

W odpowiedzi na ogłoszenia do dnia 28 czerwca 2019r, zgłosił się jeden Wykonawca: - Tar-Travel Usługi Przewozowe Osób S.C A&J. Tarkowski, Rogowo 24 87-162 Lubicz. Najkorzystniejszą oferte złożyła firma TAR-TRAVEL Rogowo 24, Lubicz, W związku z powyższym...

czytaj dalej na temat: Propozycja wyboru najkorzystniejszej oferty - świadczenie usługi transportowej związanej z przewozem uczestników do miejsca realizacji projektu ,,Senior+"

Propozycja wyboru najkorzystniejszej oferty - Usługa cateringowa ,,Senior+"

Utworzono dnia 03.07.2019

W odpowiedzi na powyższe do dnia 28 czerwca 2019 r. zgłosiło się dwóch Wykonawców :
-   Gastronomiczno-Cateringowa Spółka Cywilna M,M,M, ul. Ceramiczna 6, 87-100 Toruń.
-   Fundacja Pro Omnis ul, J. Rupniewskiego 11, 85-796 Bydgoszcz Najkorzystniejszą ofertę złożyła firma Gastronomiczno-Cateringowa Spółka Cywilna M.M,M., W związku z powyższym oferta zostanie skierowana do realizacji.

czytaj dalej na temat: Propozycja wyboru najkorzystniejszej oferty - Usługa cateringowa ,,Senior+"

Informacja o wynikach naboru na wolne stanowisko urzędnicze

Utworzono dnia 24.06.2019

Informacja o wynikach naboru w związku z ogłoszonym naborem na wolne stanowisko urzędnicze - administratora w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Lubiczu.

czytaj dalej na temat: Informacja o wynikach naboru na wolne stanowisko urzędnicze

Zapytanie cenowe - świadczenie usługi transportowej związanej z przewozem uczestników do miejsca realizacji projektu ,,Senior+"

Utworzono dnia 24.06.2019

Zleceniodawca poszukuje Wykonawcy, który wykonywał będzie zadania polegające na przewozie osób (uczestników) projektów do miejsca realizacji. Usługa realizowana będzie na potrzeby realizacji projektu ,,Senior+".

czytaj dalej na temat: Zapytanie cenowe - świadczenie usługi transportowej związanej z przewozem uczestników do miejsca realizacji projektu ,,Senior+"

Ogłoszenie o naborze

Utworzono dnia 04.06.2019

Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Lubiczu ogłasza publiczny nabór ofert na wolne stanowisko urzędnicze - administrator na podstawie art. 11 ust. 1 oraz art. 13 ustawy z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych (Dz. U. 2018 r. poz. 1260 ze zm.)

czytaj dalej na temat: Ogłoszenie o naborze

Propozycja wyboru najkorzystniejszej oferty - projektor

Utworzono dnia 29.05.2019

W celu udzielenia zamówienia przeprowadzono rozeznanie poprzez ogłoszenie na stronie internetowej Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Lubiczu oraz w BIP.

czytaj dalej na temat: Propozycja wyboru najkorzystniejszej oferty - projektor

Rodzina wielodzietna w perspektywie nauki i praktyki społecznej - konferencja

Utworzono dnia 29.05.2019

W dniu 28.05.2019r. w Świetlicy Środowiskowej w Krobi odbyła się konferencja pt. „Rodzina wielodzietna z perspektywy nauki i praktyki społecznej”. Prelegenci zaproszeni przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Lubiczu omawiali sytuację rodzin wielodzietnych z perspektywy...

czytaj dalej na temat: Rodzina wielodzietna w perspektywie nauki i praktyki społecznej - konferencja

Konferencja "Rodzina wielodzietna z perspektywy nauki i praktyki społecznej"

Utworzono dnia 16.05.2019

Wójt Gminy Lubicz Marek Nicewicz oraz Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Lubiczu Anna Sikorska zapraszają na konferencję pt. „Rodzina wielodzietna z perspektywy nauki i praktyki społecznej”, która odbędzie się 28 maja 2019 r. o godzinie 10.30 w...

czytaj dalej na temat: Konferencja "Rodzina wielodzietna z perspektywy nauki i praktyki społecznej"

Zapytanie ofertowe - projektor

Utworzono dnia 18.04.2019

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Lubiczu zwraca się z prośbą o przedstawienie oferty na sprzedaż i dostawę fabrycznie nowego projektora.

czytaj dalej na temat: Zapytanie ofertowe - projektor